Video, ve kterém se rozhlédnete

Podívejte se na následující návod jak se přiblížit virtuální realitě, využít všech výhod této technologie a začít přehrávat 360°video ve vašem prohlížeči nebo mobilním zařízení. Kvalita a plynulost 360°videí se odvíjí od celkové rychlosti vašeho internetového připojení a výkonu vašeho počítače. Přehrávejte 360°video v rozlišení až 4K. Vstupte do nové dimenze.

360° video otevírá novou dimenzi

Představte si, že se stanete řidičem Formule 1, projdete si Eiffelovu věž v Paříži, a to vše v pohodlí domova. 360° video je vytvořené pomocí speciálního kamerového systému, který díky kamerám s překrývajícím se zorným polem, zabírá scénu 360°x180° v rozlišení 4K. Technologie videa 360° proto přináší uživateli možnost být sám sobě režisérem, záleží pouze na Vás jakým směrem se v daný moment rozhlédnete. Podívejte se na 360° video ve vašem prohlížeči, na Youtube, na Facebooku, a to vše i ve Vašem mobilním telefonu.

Tato technologie otevírá novou dimenzi v prezentaci produktů a služeb, prostorů vaší firmy, restaurace nebo hotelu, točení videoklipů a panoramatických prohlídek.