Časté dotazy

Tato technologie přináší vašemu podnikání nový rozměr a pomáhá zasáhnout více potenciálních zákazníků ve službách. Google Business View funguje na stejné principu jako Street View na Google mapách. Pro uživatele je toto prostředí známé a je pro ně jednodušší i orientace v prostředí interiéru firmy. Panoramatické 360° prohlídky interiéru vaší firmy přináší potenciálním zákazníkům lepší představu o tom, co mají od vaší firmy očekávat.
Virtuální prohlídka Vám pomůže především tím, že u společnosti Google aktualizujeme webový profil Vaší firmy. To povede ke zlepšení nalezitelnosti vaší firmy ve vyhledávání Google, ke zlepšení zobrazení ve vyhledávání Google mapy a zvýšení potenciálních zákazníků virtuální prohlídky vašich prostorů. Vzhledem k více jak milionu vyhledávacích dotazů ve vyhledávači za pouhý den, je toto řešení, krok ke zlepšení pozice vůči vaší konkurenci ve vyhledávání na internetu.
Cena se odvíjí od velikosti vaší firmy, od celkového počtu místností, pater a míst, u kterých byste rádi využili virtuální prohlídky. Základní jednotkou pro odhad ceny je celkový počet kroků virtuální prohlídky vaší firmy. Ceník naleznete zde.
Každé focení je individuální a stejně tak i doba strávená na focení. Obvykle focení virtuální prohlídky zabere 1 – 2 hodiny.
Po vyfocení vašich prostorů, zpracování fotografií a kompletaci virtuální prohlídky, nahrajeme vaši virtuální prohlídku do systému Google Business View. To obvykle zabere 10 – 14 dní. Ze strany společnosti Google je možné případné neschválení prohlídky, a to z důvodu vulgárního obsahu fotografií nebo např. obrazových chyb v prohlídce. Pokud se tomu tak stane, proběhne druhé focení, které tyto případné chyby odstraní. Je samozřejmě zdarma.
Záleží na Vás jaké prostory vaší firmy chcete zveřejnit. Naši fotografové vám doporučí místnosti a prostory, které je vhodné prezentovat na vašem firemním profilu u společnosti Google. Obvykle doporučujeme nafotit vstup do firmy, recepci, regály se zbožím případně vitríny, hotelové pokoje, včetně chodeb spojující jednotlivé kroky virtuální prohlídky. Zároveň doporučujeme vynechat prostory Backoffice, skladovacích prostor či sociálního zařízení zázemí.
Naši fotografové vždy upozorní přítomné zákazníky a zaměstnance na probíhající focení virtuální prohlídky. V průběhu zpracování a zveřejnění virtuální prohlídky jsou obličeje, poznávací značky a další nevyhovující body v prohlídce, dle nařízení společnosti Google, rozmazány.
Plánování virtuální prohlídky je vždy na předchozí domluvě. Obvykle doporučujeme, aby focení probíhalo před nebo po otevírací době. V tuto dobu bude prostor vyfotit vaší prodejnu bez jakýchkoliv rušivých elementů. Naši fotografové se Vám proto rádi přizpůsobí.
V rámci každé virtuální prohlídky nabízíme našim zákazníkům sadu profesionálních fotografií, které můžete přiřadit k virtuální prohlídce zveřejněné na vašem profilu Google Firmy. Maximální počet zveřejněných fotografií POI (Point-of-interest) je 15. Prostor určený pro rozsáhlé zveřejňování fotografií je na Vašem profilu Google MyBusiness, který Vám také rádi zřídíme.
Google může Vaše fotografie použít i v dalších aplikací. To je pro Vás výhoda, protože obvykle to vede ke zvýšení relevantnosti poskytovaných informací uživateli. Ve výsledku se Vám bude Google vždy snažit pomoct, dostat Vaší firmu blíže k zákazníkům.
Ano, vložení virtuální prohlídky je možné. Stačí náš požádat o kód, který vložíte do svých stránek a virtuální prohlídka se Vám začne zobrazovat.
Doporučujeme prostory chystané k virtuální prohlídce před focením uklidit a vyčistit. Detaily s Vámi radí naši fotografové doladí na místě. Nezapomeňte, že cílem virtuální prohlídky je ukázat zákazníkům prostředí firmy tak, jako když vás navštíví ve všední den.
Ano. Po dokončení celého procesu a zpracování fotografií, úhradě sjednaných služeb, budou fotografie Vaše a můžete je libovolně použít.

Další dotazy

Jméno

E-mail

Váš dotaz