Chcete se stát součástí našeho týmu?

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost, která se zabývá komplexním online marketingem. Hledáme šikovného a schopného kolegu na pozici obchodního zástupce pro prodej virtuálních prohlídek Street View Trusted. Jsme certifikovaná společnost spolupracující přímo s Google.

Náplň práce:

  • Akvizice nových zákazníků v ČR
  • Prezentace svěřeného portfolia služeb a produktů
  • Komunikace s klienty, vyjednávání a uzavírání smluv
  • Příprava cenových nabídek a kalkulací

Požadavky:

  • Komunikativní a prezentační dovednosti
  • Proaktivní přístup
  • Uživatelskou znalost PC – Microsoft Office, Google, Facebook
  • Samostatnost
  • Všeobecný přehled v oblasti informačních technologií
  • Předchozí zkušenosti s obchodní nebo prodejní činností výhodou
  • Znalost sociálních sítí výhodou
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Bonusy při plnění obchodních plánů
  • Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjejí společnosti
  • Zajímavou práci v oblasti online prostředí
  • Firemní notebook a mobilní telefon

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail info@abbrevavirtual.cz.

Pro získání certifikace od společnosti Google do programu Street View|Trusted, je nutné splnit několik podmínek kvality a počtu uskutečněných focení. My jsme vše splnili. Pro focení virtuálních prohlídek používáme kombinaci digitalní zrcadlovky Canon, objektivy Canon FishEye a nutnou sadu virtuálních hlav. Každou prohlídku generujeme ve vysoké kvalitě.